Eén zin voor het moment waarop je aan jezelf gaat twijfelen.

Plus een audio van twee minuten voor wat je daarna voelt.

Voor vrouwen die perfectionistisch en onzeker zijn en bang om fouten te maken

Je weet allang dat het niet foutloos hoeft. Dat helpt alleen niet op het moment zelf. Want dan is je kritische stem sneller dan jij. Die zegt dat het beter moet en jij gelooft haar.

Wat je krijgt

  • De zin. Kort genoeg om hem te zeggen op het moment zelf, ook als je hem niet gelooft.

  • De vervolgstap. Wat je daarna doet, zodat het niet bij een goed voornemen blijft.

  • Een audio van twee minuten. Voor de spanning die komt nadat je de zin hebt gebruikt. Want dat is het moment waarop de meeste vrouwen terugschieten in oud gedrag.

  • Waar het vandaan komt. Je leest wat je kritische stem ermee te maken heeft, en welke overtuiging er vaak onder zit.

Over mij

Ik ben Petra van der Schagt.

Mijn missie is dat vrouwen zichzelf niet steeds hoeven te bewijzen om goed genoeg te zijn.

Ik begeleid vrouwen die perfectionistisch en onzeker zijn, met EFT en Matrix Reimprinting. Samen kijken we niet alleen naar wat je denkt, maar ook naar wat je lichaam doet. Want daar merk je het vaak eerder.

Ik leer je niet om minder streng te zijn voor jezelf. We gaan terug naar waar die strengheid vandaan komt. Dat is wat het verschil maakt.

Maar dat begint klein. Met één zin, voor het moment dat je kritische stem het weer beter weet. Ik gebruik hem zelf.

Vul je naam en e-mailadres in, dan krijg je de pdf en de audio meteen in je mailbox.

Neem contact met mij op

Mocht het niet lukken om deze gids te downloaden, mail dan gerust even naar petra@innerlijkestap.nl

Locatie

Innerlijke Stap

Noorderstraat 19 A

9524 PB Buinerveen